2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja turundusassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Sinu ülesandeks saab olema ettevõtte müügitöö assisteerimine.
- Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.
- Müügipakkumiste, arvete ja saatelehtede koostamine.
- Tootevaliku haldamine ja laovarude jälgimine andmebaasis.
- Müügianalüüside tegemine.
- Kodulehe ja sotsiaalmeedia kontode haldamine.
- Turundus- ja reklaamikampaaniate assisteerimine.
- Tööaeg E-R 8-16.30.

Ootused kandidaadile

Oled meie jaoks sobiv kandidaat, kui:
- Sul on eelnev töökogemus müügi-/ teenindusvaldkonnas.
- Oled täpne, tähelepanelik ja kohusetundlik.
- Oled viisakas, rõõmsameelne ja algatusvõimeline.
- Sul on hea väga suhtlemisoskus eesti ja inglise keeles. Muu keeleoskus tuleb kasuks.
- Oled meeskonnamängija ja pead oluliseks häid suhteid kolleegidega.
- Tunned hästi arvutiprogramme: Word, Excel, Outlook.
- Omad B-kategooria juhiluba.

Kui tundsid end ära, siis ootama Sind kandideerima.

- Wooden Lifestyle's on Sul võimalus olla osaline uute ja põnevate toodete loomisel ning anda oma panus arenevas Eesti disainiettevõttes.
- Sind ootab nooruslik ja äge kollektiiv, kes võtab uue liikme suure rõõmu ja sõbralikkusega vastu!
- Arenguvõimalused ja koolitused.
- Põhjalik väljaõpe ja oleme abiks igal ajal.
- Meil on vahvad jõulupeod ning suvepäevad.
- Pakume paindlikke töötingimusi ja täitsa head töötasu!