2023-08-23 14:48:55

Digiturundaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses suurema keskendumisega digimaailma turundamise võimalustesse otsime digiturundajat, kelle tööülesanneteks oleks:

+ Britton.eesti ja teiste meie brändilehtede haldamine nii FBs, kui Instagrammis
+ Sotsiaalmeedia jaoks tekstide ja visuaalse sisu igapäevane loomine
+ Postituste, uudiskirjade ja kampaaniate planeerimine ja ajastamine
+ E-poe ning kodulehtede järel- ja taasturunduse korraldamine
+ Sisuturunduslahenduste väljatöötamine ja elluviimine
+ Väiksemate kujundustööde tegemine
+ Koostööpartnerite (inluencer) leidmine
+ Sotsiaalmeedia kanalitest tulnud tagasiside ja vastukaja haldamine

Ootused kandidaadile

+ Tead digiturundusest nii üht kui teist
+ Oled pealehakkav ning mõtled/kirjutad „kastist välja”
+ Soovid testida ja katsetada kuidas su silmapaistvad ideed päriselus töötavad
+ Tead kuidas kasutada FB Ads Manageri ja Pixelit
+ Oskad kasutada Google Adwordsi ja Analyticsit
+ Tunned end kujundusprogrammis enam-vähem okeilt
+ Su analüüsiv meel oskab stoppida kehvad kampaaniad ning edasi toimetada vaid edukatega
+ Suhtled täitsa vabalt eesti keeles ning vene ja/või inglise keeles

Ettevõte pakub

+ Pakume võimalust areneda meie Baltimaade turundusjuhiks
+ Oleme tööaja ja –koha osas suhteliselt paindlikud
+ Väärtustame tublit tööd hästi