2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja (Keila, Saue, Pääsküla, Keila-Joa, Nissi)

CVKeskus.ee klient
700 - 800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ära maga - tule tööle, keegi koju raha kätte ei too! Pakume täistööajaga tööd Rõõmu Kaubamajja, Saue Kaubakeskusesse, Pääsküla kauplusesse ja Keila-Joa kauplusesse. Suvel töötamise võimalust küsi personaliosakonnast!

Otsime oma töökollektiivi rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat, kes oleks meie ettevõtte visiitkaart ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis kui ka kassas. Igal töötajal on oma sektor, mille korra ja puhtuse eest ta vastutab - kaubariiulid peavad olema täis ning õiged hinnasildid ees.
Isegi kui te pole klienditeenindusega varem tegelenud siis kandideeri kindlasti - õpetame teid koha peal välja! Iga uus algus on raske, kuid aja peale tekib vilumus, kuidas kliente kõige professionaalsemalt ja kiiremini teenindada nii et kliendid tunnevad teie kohalolust rõõmu ja teie ise samuti! Meie juures tunnete ennast vajalikuna!
Lisainfot küsi e-maili teel või meile helistades!

Kontaktandmed ja kõik vabad töökohad leiad aadressilt: www.keilaty.ee/vabad-tookohad

Ootused kandidaadile

Oma töötajatelt ootame mõistlikku ja inimlikku suhtumist. Tee oma tööd südamega siis on teised ümberringi ka rõõmsamad!
Ootame oma kandidaadilt:
- kliendisõbralikku kohtlemist, et kõik saaksid end meie kauplustes hästi tunda.
- kohusetunnet, sest sinu kohalolek tööl ja kollektiivis on tähtis, Sa oled vajalik!
- täpsust rahadega arveldamisel.
- sõbralikkust, abivalmidust ja koostöövalmidust - meie kauplustes on väga kokkuhoidvad töötajad, kui ise ka veidi panustada võid leida endale väga head sõbrad kellega vabal ajal näiteks trenni või teatrisse minna.
- ausust ja lojaalsust, et meie koostöö ulatuks kümnetesse aastatesse.
- vanust vähemalt 18-aastat. Suvetöötajateks võtame kaupa välja panema ka 17-aastaseid.
- eesti keele oskust suhtlustasandil, kasuks tuleb vene keele oskus!

Ettevõte pakub

Pakume oma töötajatele täistööajaga tööd.
Töö toimub graafiku alusel - pikk ja lühike nädal (lühikesel nädalal on tööpäevadeks kolmapäev ja neljapäev, teised päevad vabad ning pikal nädalal vastupidi).
Tööpäevad algavad enamasti kaupluse avamisega kell 9.00 ja lõppevad 22.00 kaupluse sulgemisega.
Pakume väljaõpet kaupluses kohapeal.
Ettevõttesiseseid soodustusi - oma töötajatele soodusmüük korra kvartalis.
Klienditeeninduse koolitusi enda arendamiseks.
Peame alati meeles oma töötajate sünnipäevi, juubelit tähistavaid töötajad õnnitleme kinkekaardiga.
Panustame oma töötajate tervisesse ning oleme loonud sporditoetuse süsteemi. Samuti võtame osa jooksuüritustest.
Edukat tööaastat tähistame uusaastapeoga, et kõik saaksid enda üle uhked olla!