2023-08-23 14:48:55

Kokk (Sous-Chef) Londonis. Palk alates 51000 € aastas.

CVKeskus.ee klient
Alates 4250 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Londonis elav perekond, kes otsib oma koju KOKKA Sous-Chef / Chef de Partie tasemel.

Sous-Chef (kokk) tööülesanneteks on:

* Abistada peakokka hommikusöögi, lõuna ja õhtusöögiga.
* Osaliselt on vastutab ka personali toitlustamise eest.
* Pakkuda omalt poolt välja uusi ja huvitavaid ideid ja retsepte.
* Valdama VENE ja DIEET soovitavalt ka KOSHER köögi saladusi.
* Tööstandardite kõrgeimal tasemel järgimine ja kontroll.
* Reisida koos perekonnaga maailmas ringi ja töötada lähetuses.

Ootused kandidaadile

Sobiv KOKK:

* Omab Eesti või muu Euroopa Liidu liikmesriigi passi.
* On nooruslik.
* Oskab end kehtestada ja juhendada köögipersonali.
* Omab VÄHEMALT 3-5 aastast töökogemust kokana.
* Oskab suhelda inimestega olenemata inimeste kultuursest taustast.
* Räägib inglise keeles vähemalt tasemel B2 ja oskab vene keelt.
* On organiseerimisoskusega ja pöörab suurt tähelepanu pisiasjadele.
* Teeb oma tööd uhkusega ja kõrgeima tasemega.
* Ei karda tööd ja pikki tööpäevi.
* On positiivse ellusuhtumisega ja näeb “klaasi pigem pool täis”.
* Oskab töötada meeskonnas ja iseseisvalt.
* Julgeb juhendada inimesi ja võtta endale vastutust.
* EI SUITSETA

Ettevõte pakub

Sobivale kokale pakume:

* Võimalust teha karjääri maailma tippkokkade kollektiivis.
* Live-In ametikohta Londonis.
* Tähtajatut töölepingut Suurbritannias.
* Tasuta majutust.
* Tasuta toitlustust.
* Tasuta lende koju Eestisse ja reisimist üle maailma.
* Osalise ajaga tööd. 15 päeva tööl, 15 päeva puhkus kodus Eestis.
* Tööaeg on kell 7:00 – 23:00

Palgainfo:

* Brutopalka vastavalt inimese profiilile alates 45 000 £ (51 000 €) aastas.
* Boonuseid.
* Katseaeg: 6 kuud.

Lisainfo

Palun lisage oma CV-le pilt.

Lisainfo: http://www.freshjob.ee/toootsijale/toopakkumised/sous-chef/