Tee tööd kooli, lapse või teise töö kõrvalt siis kui just Sulle sobib!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume püsivat lisatööd hommikuti, ca 4-6h päevas. Töö sisuks on kaupade müügisaali toomine, laiali jaotamine ja riiuldamine.

Tööd on pakkuda seitsmel päeval nädalas ja tööpäevad saab ise valida. Võib töötada ainult nädalavahetustel või nädala sees, kas 1 päev nädalas või kõik 7 päeva. ISE SAATE VALIDA!
Pärastlõunal võite puhata, olla sõprade või perega, teha muud tööd, käia koolis või teha sporti.

Pakume tööd ka mujal, üle Tallinna. Töötamise ajavahemik orienteeruvalt 6.30 - 11.30. Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest.

Kuna töö on hommikuti, siis sobib see hästi ka üliõpilastele! Võimalus valida endale sobivaid tööpäevi, teenida lisaraha kooli või teise töö kõrvalt ja käia tööl kasvõi ainult üks päev nädalas.

Eriti teretulnud on kandidaadid, kellele sobib aeg ajalt tööl käia ka nädalavahetustel!

Vaata ka lisa meie Facebookis - Humanlink Baltic Eesti või lingilt:

Lisaküsimuste korral saab meiega ühendust e-maili teel cv(at)humanlink.ee või +3726460195.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja aus.
Armastab liikuda ja oskab hinnata tiimitööd.

Väga paindlikku töövormi, head koolitust ja korralikku tasu tehtud töö eest!
Võimalust areneda klienditeenindusvaldkonnas!
Sobib hästi lisatööks teise töö kõrvalt.
Töö kõrvalt jääb aega õpinguteks, sportimiseks ja muudeks harrastusteks.