2023-08-23 14:48:55

Kokk kruiisilaeval (hooajaline)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Royal Line on tegutsenud Helsingis juba 65 aastad. Laevade restoran on oluline osa kruiisi elamusest, kus esikohal on Soome rannarahva traditsionaalne toidukultuur moodsal, kuid tuttaval kujul. Oma roogasid valmistame kohapeal laevas asuvas köögis.
Meie laeva restorani 5-liikmelist meeskonda iseloomustavad asjatundlikkus, töökus, abivalmidus ja rõõmsameelsus.
Meie juures saab tööd professionaalne ja meeskonnatööd väärtustav.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui:
• Sul on kehtiv tunnistus hügieenikoolituse läbimise kohta
• Sul on varasem külma-ja kuuma köögi, a la carte’i ning grupitoitlustuse kogemus;
• Sa omad või oled omandamas erialast haridust;
• Sa omad 5 aastase töökogemuse;
Sa tuled vabalt toime soomekeelse suhtlemisega;
• Sul on varasem kogemus köögi kauba tellimisest;
• Sa säilitad rahu ja positiivsuse ka pingelistes situatsioonides;
• Sa suudad kinni pidada kehtestatud reeglitest, Sinu töökoht on alati puhas, asjad õigetel kohtadel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Stabiilset töökohta ja tööle vastavat töötasu; keskmine palk 2000 eurot kuus
• Professionaalset, toetavat meeskonda;
• Kasulikke kogemusi ja kontakte tuleviku tarbeks;

Lisainfo

ELAMINE KORRALTATUD ettevõte pakkub korteri tõõsuhte ajaks.