Laotöötaja (sh tõstukijuht)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 521763

Tööpakkumise number

521763

Töö kirjeldus

Vastaval lao töökorraldusele:
* teostab sisenevate ja väljuvate materjalide/toodete pakendamist, vastuvõtmist ja kontrolli, arvele võtmist, ladustamist ja laadimist ning transporti laost tootmisesse ja tagasi;
* väljastab komplekteerimislehti ja komplekteerib nende alusel kaupa, vormistab saatedokumente vastavalt protseduurireeglitele;
* kontrollib laosaldode õigsust ja korrigeerib andmeid majandustarkvaras;
* teostab tõsteseadmete esmahooldust ja puhastust.
Laotöötaja peab omama tõstukijuhilube.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb tõstukijuhiluba ja eeldame töökogemust tõstukiga töötamisel vähemalt 1.aasta.
Arvuti kasutamise oskus majandustarkvaras kannete tegemiseks.

Pakume stabiilset töökohta rahvusvahelises tootmisettevõttes, toetavat kollektiivi.
Ettevõtte hea töökeskkonna toetamiseks toimuvad tervisekontrollid, sporditoetused, ühised suve- või talveüritused.
Tehas ja laod asuvad Kohilas.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
5. märts 2018

Bong Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte Kohilas,
mis tegeleb ümbrike tootmise, trükkimise ning pakendamisega.
Ettevõte annab tööd 75 töötajale ning meile on omistatud ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaat ja ISO 14001:2015 keskkonnajuhtimise sertifikaat.