2023-08-23 14:48:55

Ettekandija

CVKeskus.ee klient
Alates 7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Restoran pakub tööd kohusetundlikutele ettekandjatele restoranis Finlandia Caviar, Väike-Karja 1.
Lisaks Helsingis asuvale restoranile, toimib meil ka samasugune restoran Tallinna vanalinnas. Keskendume põhiliselt kalamarja, kaaviari ja austrite müügile, samuti serveerime veini, šampanjat ja muid jooke. Tegemist on restoran-kauplusega.

Pakume tööd kahele ettekandjale ühes Tallinna kõige erakordsemas restoranis.
Otsime vastutustundlike, töökaid, positiivseid ja edumeelseid töötajaid täistööajaga.
Meie töötaja vastutab nii klientide teenindamise, kui ka kaasamüügi eest. Igapäevaste ülesannete hulka kuulub ka väikeste suupistete valmistamine, serveerimine ja restorani korras hoidmine.

Ootused kandidaadile

- Kehtivat tervisetõendit.
- Inglise, vene ja eesti keele oskust kõrgel tasemel.
- Häid klienditeeninduse oskusi ja eelnev selle alane töökogemus.
- Vanus vähemalt 25 а

- Võimalust töötada hubases, atraktiivses ja stiilses restoranis Tallinna vanalinnas.
- Meil õpid tundma erinevate kalade marja, veinide-vahuveinide erinevaid sorte ja nende serveerimis kunsti. Ühtlasi õpetame kuidas avada ja serveerida austreid.

Uuri lisa meie kodulehel ja võtta meiega ühendust!
www.finlandiacaviar.fi

Lisainfo

Taotlused palume esitada inglise keeles ainult e-mali kaudu info(at)finlandiacaviar.fi.