2023-08-23 14:48:55

Elektri- ja sideliinde defekteerijad Norrasse

CVKeskus.ee klient
Alates 3240 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega Norras, pakume tööd elektri- ja side liinde defekteerijatele.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui

• on eelnev töökogemus energeetika või side sektoris (soovitav)
• oled korrektne, kohusetundlik ja hea suhtleja
• omad head füüsilist vastupidavust ja naudid välitöid
• valdad eesti keele oskust suhtlustasandil
• valdad inglise või Norra keelt suhtlustasandil
• omad B - kategooria juhilube

Ettevõte pakub

Enda poolt pakume

• palka vastavalt Norra seadustele. Neto palk alates 2500-3000 eur kuus
• tööks vajaliku väljaõpet
• tööks kõiki vajalikke vahendeid
• head ja toetavat meeskonda
• tasuta Majutust ja transporti tööandja poolt
• tööperiood aprillist novembrini (3nädalat tööl 1vaba)

Lisainfo

Kui oled huvitatud tööst Norras ja karjäärivõmalusest NordiConsult AS, soovime sinuga lähemalt tutvuda.
Lisa informatsioon tel +372 5224 660
e-mail triin.nconsult(ät)gmail.com