2023-08-23 14:48:55

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui sa oled varem kokku puutunud digitaalturundusega ning tunned end koduselt sisuturunduses, oled oodatud liituma meie tiimiga. Sinu tööks saab olema veebilehe külastajate arvu kasvatamine ning nende juhtimine SaaS tarkvara ostuprotsessi. Sinu kujundada on digitaalturunduse strateegia, mis lähtub meie globaalselt visioonist. Võid arvestada hullumeelselt ambitsioonika ja toetava meeskonnaga, kelle seltsis ideedest puudust ei tule.

Ootused kandidaadile

Sobid suurepäraselt meie meeskonda, kui:

• Omad eelnevat kogemust turundusspetsialistina
• Valdad digitaalturunduse tööriistu
• Oskad kasutada WordPressi
• Lühendid CPA, CLV ja UI ei ole sulle võõrad
• Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus
• Oled rõõmsameelne ja julged võtta vastutust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• võimalust panna end proovile kasvava tarkvaraettevõtte turundajana
• kaasaegset töökeskkonda Tallinna südalinnas
• väga toredat ja toetavat meeskonda
• motiveerivat töötasu