2023-08-23 14:48:55

Pearaamatupidaja/konsultant

CVKeskus.ee klient
1600 - 2100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sinu tööks on SimplBooks OÜ raamatupidamise korraldamine, raamatupidaja juhendamine, keerulisemates küsimustes meie klientide nõustamine telefoni ja e-maili teel. Lisaks tarkvara arendusküsimustes kaasarääkimine ja juhatuse nõustamine.
Töö on mitmekesine ja arendav – oma töös puutud kokku erinevate väikeettevõtetega ja nende raamatupidamist puudutavate küsimustega. Tarkvara arendusega seoses tuleb tihti mõelda koostöös välja uusi lahendusi ning vaadata tulevikku.

Ootused kandidaadile

- sulle meeldib inimestega suhelda - oled positiivne ja abivalmis - omad erialast haridust ja mitmekülgset töökogemust - valdad väga heal tasemel eesti keelt - sul on hea arvuti- ja interneti kasutamise oskus - sul on pidev enesetäiendamise soov
Kasuks tuleb: - inglise keele või muu võõrkeele oskus - eelnev kogemus erinevate (raamatupidamis)tarkvaradega - huvi IT-lahenduste vastu

- pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd - ehk peale raamatupidamise tuleb koos meeskonnaga arendada ka raamatupidamistarkvara lihtsamaks ja paremaks - areneme ja kasvame kiiresti - viimase aastaga oleme kasvatanud klientide arvu 1900 kliendilt 2800 kliendini - kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud - teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Ning tööandja, kes hoolib töötajate heaolust - koolitused - oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu), aga ka erinevad raamatupidamise ja maksude koolitused ning loomulikult Raamatupidajate Aastakonverents - ühised üritused (kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, lauamängud jm) - pakume sisseelamisfaasis vajalikku väljaõpet - meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, vaikne töötuba, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud töövahendid (kasutame Dell äriklassi arvuteid) - kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid ja hunnik šokolaadi - pakume igakuist spordikompensatsiooni - lisaks paindlik tööaeg ja võimalust töötada osaliselt väljaspool kontorit (nt. kodukontoris)
Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult :)

Lisainfo

Vaata tööpakkumist ka meie veebilehel: https://www.simplbooks.ee/pearaamatupidaja-konsultant-toopakkumine/

Saada meile oma CV koos kaaskirjaga aadressile cv(at)simplbooks.ee.

Kui tekib lisaküsimusi, siis anna meile sellest kindlasti teada, vastame heameelega.

Rene Meres
cv(at)simplbooks.ee
+372 522 4658