2023-08-23 14:48:55

ARENGUASSISTENT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me ootame oma meeskonda noort, elurõõmsat aktivisti, keda huvitab loominguline töö ning keda ei hirmuta raskused, millega tuleb kokku puutuda; inimest, kellele meeldib inimestega suhelda ja neid aidata.
Võimalik osalise tööajaga töö ja kaugtöö.

Teie peamine ülesanne: tagada pidev uute klientide voog.
Selleks on vaja:
· Esitleda meie tooteid ja teenuseid sotsiaalmeedias;
· Kutsuda telefoni teel potentsiaalseid kliente kõikidele meie üritustele;
· Kokku leppida meie toodete esitluste osas nii professionaalidele (kosmeetilistes ja massaažikoolides) kui ka eraklientidele;
Tootepresentatsioone ja „Ilutunde“ viib läbi kvalifitseeritud kosmeetik, kes on läbinud spetsiaalse koolituse meie partnerite juures Saksamaal.
· Hallata Facebook’i lehte, kodulehte ja e-poodi;
· Osutada oma võimete kohast abi telesaadete salvestamisel ning kõikide teiste meie ettevõtte turundusmaterjalide koostamisel;
· Osaleda aktiivselt messide, kongresside ja rahvusvaheliste konverentside ettevalmistamisel ja nende läbiviimisel

Ootused kandidaadile

* eesti ja vene keele vaba valdamist
* head arusaamist inglise keelest
* arvuti kasutamise oskust
* tahet õppida

Ettevõte pakub

Me pakume:

tööd kesklinnas
väljaõpet kohapeal
väikest kokkuhoidvat kollektiivi
töötasu: põhipalk + soodustused
huvitavaid välislähetusi
võimalust osaleda messidel, konverentsidel, kongressidel
suhtlust iluteeninduse professionaalidega