Nõudepesija / Potipesija reisiparvlaevale m/s "Viking XPRS" (asendaja / suvetöötaja) VIP1

EURO WORK OÜ

Tööpakkumise number

516674

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale m/s "Viking XPRS" laeva kööki kogemustega nõudepesijaid ja potipesijaid, kes oleksid valmis asendama põhimeeskonna liikmeid haiguste ja puhkuste ajal ning suvehooajal.

Nõudmised kandidaadile

• eelnevat töökogemust laeva või restorani köögis nõudepesijana
• eesti ja inglise keele valdamine heal suhtlustasemel
• kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
• korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
• vanust vähemalt 21 aastat

Kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu!

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• sõbralikku töökollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Eesti
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2018
Soovin kandideerida

Nõudepesija / Potipesija reisiparvlaevale m/s

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Vaatan ettevõtte profiili