Ekskavaatorijuht ja laadurijuht VIP1

KIVIPARTNER OÜ

Tööpakkumise number

516072

Töö kirjeldus

Ekskavaatorijuht: Kaeve- ja planeerimistööde teostamine roomikekskavaatoriga. Laadurijuht: erinevad tööd laaduri, bobcati ja laadur-ekskavaatoriga. Peamiseks tööde teostamise piirkonnaks on Lõuna-Eesti (Tartu, Võru, Viljandi, Põlva, Valga).

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus ekskavaatorijuhina.
Kasuks tuleb T-kategooria juhiluba.

Konkurentsivõimelist töötasu ning huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2018
Soovin kandideerida

Ekskavaatorijuht ja laadurijuht

Kivipartner OÜ on teede, platside ja parklate ehitusega tegelev ettevõte. Seal hulgas tegeleme erinevate kaeve - ja pinnasetöödega. Peamiseks tööde teostamise piirkonnaks on Lõuna-Eesti (Tartu, Võru, Viljandi, Põlva, Valga), kuid suuremaid objekte teeme ka mujal Eestis.

Vaatan ettevõtte profiili