Nooremarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 515169

Tööpakkumise number

515169

Töö kirjeldus

automaattestide kirjutamine

Nõudmised kandidaadile

• JAVA arendamise kogemus
• Teadmised relatsioonilisest andmebaasist
• Õppimisvõime, tugev loogika ja analüüsivõime
• Suhtlemis- ja koostööoskus
Nõutud keel: eesti

Kasuks tuleb
• Varasem kogemus testide kirjutamisel
• Angluar 2+ tundmine
• Spring, Spring Boot, Spring Security, Spring Data JPA
• Liquibase, Gradle või Maven
• Kiire õppimisvõime

Ettevõte pakub

• Huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
• Väljakutseid pakkuvat tööd
• Kompetentseid kolleege
• Koolitus-, arenemis- ja karjäärivõimalusi
• Kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi ja meeskonnatöö võimalust
• Paindlikku tööaega
• Konkurentsivõimelist tasu
• Stabiilset töökohta

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2018

Medisoft on vabariigi suurim meditsiini- ja sotsiaalkindlustustarkvara tootev firma. Omame 25 aastast kogemust suurte infosüsteemide ning registrite projekteerimise ja realiseerimise osas, milledele pakume ka tuge, hooldust ja koolitust. Meie eelis teiste tarkvara arendusfirmade ees on valdkonna tundmine ja suur praktiline kogemus hästi töötavate mahukate missioonikriitiliste infosüsteemide arendamisel. Lisaks haiglatele, raviasutustele ja perearstidele, kasutavad meie infosüsteeme ka mitmed ministeeriumid, riigiametid, E-tervise Sihtasutus jt. Sobivale kandidaadile pakume tööd sõbralikus kontoris Tallinnas, samuti on võimalus töötada kodus, mujal Eestis. Töökeeleks on eesti keel, kuid kasuks tuleb ka inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.