Teetööline

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 514925

Tööpakkumise number

514925

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda täiendust teetöölise ametikohale. Sinu peamiseks ülesandeks on erinevate abitööde teostamine kaevetöödel ja aluste ehitusel teedeehitusobjektidel Tallinnas ja Harjumaal.

Nõudmised kandidaadile

- kasuks tuleb varasem kogemus ehitusvaldkonnas
- valmisolek ka füüsiliseks tööks
- kohusetundlikkus
- oskus töötada meeskonnas ühise eesmärgi nimel
- eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- kindlat tööd ja palka
- tööks vajalikke vahendeid
- sõbralikku kollektiivi
- vastavalt Sinu soovile, panusele ja võimetele isiklikke arenemisvõimalusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2018

Viaston Infra on teedeehitusettevõte. Töid teostame peatöövõtu ja alltöövõtu korras peamiselt Tallinnas ja Harjumaal. Viaston Infra OÜ-le on väljastatud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadid vastavalt standardite ISO 9001 ja 14001 ning OHSAS 18001 nõuetele.

Meie peamised teenused on:
• Teede ja platside ehitus
• Aluste ehitus
• Mulla- ja pinnasetööd
• Asfalteerimine
• Kivitööd

Oma töös väärtustame kliendi vajadusi, tööde kvaliteeti ja hindame kõrgelt tähtaegadest kinnipidamist. Võtame alati vastutuse tehtud tööde eest. Oleme veendunud, et parima lahenduse ja teostuse saavutamise aluseks on hea koostöö.