Maamajanduse analüüsi osakonna juhataja asetäitja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 514817

Tööpakkumise number

514817

Töö kirjeldus

- Osakonna töö juhtimisele ja osakonnale pandud ülesannete täitmise tagamisele kaasa aitamine ja koordineerimine.
- Maamajandusalaste uuringute planeerimine, ettevalmistamine ja metoodikate kavandamine.
- Hindamise ekspertgruppide töö korraldamine ja juhtimine.
- Uuringute aruannete koostamine ja tulemuste avalikustamine huvigruppidele.
- Uuringute tulemusi tutvustavate artiklite kirjutamine, ettekannete koostamine ja avalik esinemine.

Nõudmised kandidaadile

- Magistrikraad või selle omandamine, soovitavalt majandusalane.
- Inimestega töötamise ja juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat.
- Kohusetundlikkus ja täpsus, hea stressitaluvus.
- Hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas koos väga hea informatsiooni edastamise oskusega.
- Inglise keele oskus B2 või sellele vastaval tasemel.
- Valmisolek vastutada iseseisva uurimistöö eest.
- Arvutioskus kõrgtasemel.
Kasuks tuleb:
- Teadmised põllumajandusest, toiduainetööstusest või muudest maamajanduse tegevusvaldkondadest ning EL põllumajanduspoliitika toimimisest.
- Kogemused erinevate EL ja/või siseriiklike toetusskeemide rakendamisel, andmetöötlusel ja infosüsteemidest.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle :
- Väga mitmekülgseid uurimisprojekte.
- Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid.
- Häid enesetäiendamise võimalusi.
- Sõbralikku kollektiivi.
- Stabiilset sissetulekut.
- 35-päevast põhipuhkust ja Kollektiivlepingust tulenevaid soodustusi.

Töö algus: esimesel võimalusel
Asukoht: Jäneda või Tartu

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2018

Põllumajandusuuringute Keskus (PMK) on Maaeluministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on põllumajandusega seotud laboratoorsete analüüside ja põldkatsete teostamine, põllumajanduskeskkonna ja põllumajandustootjate majandustegevuse seire ja uuringute läbiviimine, maaelu- ja põllumajandustoetuste mõju hindamine ning riikliku maaelu- ja innovatsioonivõrgustiku üksuse ülesannete täitmine.