2023-08-23 14:48:55

PEATEHNOLOOG

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogenud ja võimekat peatehnoloogi PMK laborite töö metoodiliseks ja tehniliseks nõustamiseks. Peatehnoloog töötab koostöös asedirektori ja laborijuhatajatega PMK laborite (seemnekontrolli-, taimetervise ja mikrobioloogia-, agrokeemia-, söötade ja teravilja-, jääkide ja saasteainete laboratoorium) sujuva ja tõrgeteta töö korraldamiseks kooskõlas kvaliteedisüsteemi põhimõtetega.
Sinu tööülesanded on:
1) PMK arendustegevuse toetamine laborite tehnilistes ja metoodilistes küsimustes;
2) Laborite juhendamine uute meetodite juurutamisel ja tehniliste seadmete uuendamisel;
3) Laboriseadmete ja -tarvikute hangete ettevalmistamine ja läbiviimine;
4) Laborite info- ja kvaliteedisüsteemide arendamine koos pädeva asutusega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui omad keemia- või mehaanikaalast kõrgharidust ja vähemalt 3 aastat laboritöö või muus tehnilises valdkonnas töötamise kogemust. Sinu eesti keele oskus on kõrgtasemel, lisaks valdad vähemalt ühte võõrkeelt (soovitavalt inglise keel) kesktasemel koos ametialase sõnavaraga. Sul on baasteadmised infotehnoloogias ja kvaliteedisüsteemi toimimise põhimõtetes. Oled algatusvõimeline, oskad planeerida tööprotsessi ja tegutsed eesmärgipäraselt.

Pakume Sulle sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi, huvitavat ja vastutusrikast tööd ning motiveerivat töötasu, 35-päevast põhipuhkust ja Kollektiivlepingust tulenevaid soodustusi.
Töökoht asub Sakus. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.