2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:
  • ostuarvete kirjendamine,
  • pangatehingute ettevalmistamine ja kajastamine,
  • ostu- ja müügireskontroga seotud toimingute teostamine,
  • töötasuarvestuse ja -väljamaksete teostamine,
  • TSD ja statistikaaruannete esitamine.
  • Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima kui oled positiivse ellusuhtumisega, koostööaldis, süsteemne ja täpne. Sind iseloomustab analüütiline mõtlemine ja hea rutiinitaluvus, oled osav arvutikasutaja ning orienteerud maksuseadustes ja teistes õigusaktides. Edukaks kandideerimiseks on vajalik erialane haridus või varasem töökogemus raamatupidajana, samuti hea eesti keele oskus ning inglise keele oskus suhtlustasandil. Palun saada kandideerimise korral ka motivatsioonikiri.

    Pakume Sulle vastutusrikast tööd ning arenguvõimalust edukas ja stabiilses rahvusvahelises tootmisettevõttes, väljakutset osaleda aktiivselt oma vastutusvaldkonda puudutavate uute tarkvaralahenduste juurutamisel, konkurentsivõimelist töötasu, toetavat juhti ning vahvaid töökaaslasi.