2023-08-23 14:48:55

Logistikajuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie vastloodud logistikajuhi ametikohal on Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks:
  • logistikavaldkonna juhtimine ja arendamine,
  • ettevõttesse saabuva ja ettevõttest lähetatava kauba vedude korraldamine ning sellega seotud dokumentatsioon ja tolliprotseduurid,
  • hinnaläbirääkimised ning kokkulepete sõlmimine,
  • kauba laadimiste ja vastuvõtmiste organiseerimine ja järelvalve. Sinu meeskonnas töötavad veokorraldajad ning Sinu lähimateks koostööpartneriteks on lao juhataja, müügiesindajad ning puidu kokkuostjad.
  • Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima kui oled hands-on tüüpi pealehakkaja, eesmärkide püstitaja ning plaanide elluviija, analüüsi-, otsustus- ning vastutusvõimeline ja usaldusväärne meeskonnatöötaja. Sa oskad hoida nii enda kui meeskonna vaimu kõrgel ka pingelisematel hetkedel, oled osav läbirääkija ja valmis uuendusi ellu viima. Edukaks kandideerimiseks on vajalik äri- või logistikaalane haridus ja varasem logistikaalane töökogemus, samuti väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Kasuks tuleb ka vene keele oskus. Palun lisa kandideerimise korral ka motivatsioonikiri.

    Pakume Sulle võimalust kuuluda ettevõtte juhtkonda, panustada ettevõtte arengusse kaasaegseid ja efektiivseid võimalusi ära kasutades, eneseteostust rahvusvahelises meeskonnas ning olla partneriks ettevõtte teistele juhtidele. Meeskonnana on meie eesmärgiks olla hästi organiseeritud ning üksteisele toeks. Peame oluliseks seda, et vajadusel löövad ka juhid kaasa tavatööoperatsioonides, samas tehes kõik selleks, et sellist vajadust liiga tihti ei esineks.