2023-08-23 14:48:55

VÄRBAMISSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma ettevõttesse uut kolleegi, kellel on väga head värbamiskogemused, teadmised ning oskused leida töötajaid ka kõige keerulisematesse valdkondadesse!

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui sulle meeldib otsida ja leida uusi värbamiskanaleid ning sobivaid koostööpartnereid tööjõuturul.
Sul on kaasaegsed kompetentsid värbamise- ja valikumeetoditest ning huvi ja valmisolek oma teadmisi rakendada.
Oled tuttav tööseadusandlusega ning sul on oskused vormistada personalialast dokumentatsiooni.
Omad väga häid suhtlemis- ja koostööoskusi ning sul on soov toetada meeskonnakaaslasi töötajate motiveerimisel ja hoidmisel.
Räägid nii eesti- kui ka vene keeles.
Oled iseseisev, täpne, sihikindel ning süsteemne oma tööülesannete täitmisel. Personali värbamisel oled eestvedaja, abiks meeskonnaliikmed, personalijuht ja büroo assistent.

Sind on ees ootamas mitmekülgne ja tempokas töö koos inspireerivate kolleegidega.
Pakume sulle töötajasõbralikku töökeskkonda, meeldivaid kolleege ning mitmeid soodustusi.