2023-08-23 14:48:55

Toitlustusteeninduse vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
900 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

• Oma meeskonna juhtimine
• Meie külaliste ootuste ületamine Vihula Mõisa Restoranis ja ette tellitud üritustel
• Peolaudade ettevalmistamine ja kõrgetasemeline teenindamine
• Konverentsidel professionaalse teeninduse pakkumine
• Pulmadel ja bankettidel unustamatu teeninduselamuse pakkumine

Ootused kandidaadile

Sa oled energiline, hea suhtlemisoskusega, keskmisest parema huumorisoonega liider, soovid end proovile panna ja arendada külalislahkuse äris. Sinu peamiseks iseloomuomaduseks on lahkus ja soov Inimesi aidata.
Sa tunned rõõmu kui Sind ümbritsevad inimesed on õnnelikud ja oled nõus selle nimel panustama.
Sa oled ise õnnelik või püüdled selle poole.
Sa mõistad, et kõik algab Sinust enesest.
Sa valdad suhtlustasandil võõrkeeli.

Ettevõte pakub

• Ettevõttesisest arenguvõimalust
• Toetavat ja sõbralikku meeskonda
• Ööbimise võimalust Vihulas
• Hotelliketisiseseid soodustusi
• Motiveerivat tulemustasu personaalselt müügilt, mida makstakse ka ettetellitud ürituste ja grupitoitlustuse pealt.

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega.

Lisainfo

Vihula Mõisa Restoranis on istekohti 80-le külalisele ning ligi 150 külalist saab kehakinnitust Kaval Antsu kõrtsis ja terrassil, mis avatud suveperioodil. Pakume mõisakliendile peale hommiku-, lõuna- ja õhtusöökide ka eraüritusi, konverentside kohvipause, kui ka cateringi teenust.
Sobivalt kandidaadilt ootame ennekõike sõbralikust ja teenindusvalmidust, mis tagaks külaliste rahulolu ja Vihula mõisa hea maine.