2023-08-23 14:48:55

Logistik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Transpordi korraldamine - организация транспорта
• Kauba ja dokumentide liikumise korraldamine - организация движения товаров и документов
• Klienditeenindus - обслуживание клиентов
• Dokumentide vormistamine - оформление документов
• Kauba kontroll - контроль товара
• Tellimuste vastuvõtmine - оформление заказов
• Uute klientide otsing - поиск новых клиентов
• Potentsiaalse klientidega suhtlemine - общение с потенциальными клиентами

Ootused kandidaadile

• Eelnev töökogemus antud valdkonnas min. 2a. - предыдущий опыт работы в данной сфере как минимум 2 года
• Kohusetundlik töössesuhtumine - ответственное отношение к работе
• Eesti, vene ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas - знание русского, эстонского и английского
• Iseseisvus – самостоятельность
• Korrektsus töös - корректность в работе

• Konkurentsivõimelist palka - конкурентноспособная заработная плата
• Tööd jõudsalt arenevas ettevõttes - работа на преуспевающем предприятии