2023-08-23 14:48:55

Meister

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd meistrile, kelle tööülesanneteks on väikesaia osakonna vahetuse töö korraldamine: tootmise planeerimine, töögraafikute koostamine, toodangu kvaliteedi tagamine. Väga oluliseks peame enda ja oma meeskonna tööaja head planeerimist.
Töökohustuste hulka kuulub tootmiseks vajalike materjalide planeerimine ja nende tagamine ning kvaliteedi-, hügieeni- ja tööohutusnõuete täitmine oma osakonnas.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on vähemalt keskharidus ning sul on eelnev inimeste juhtimise kogemus.
Oluliseks peame iseseisvust, enesekehtestamise ja arvutikasutamise oskust.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus toiduainetetööstuses.

Erialaselt huvitavat ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Palume CV-le ja kaaskirjale lisada ka oma palgasoovi.

Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kellega soovime vestlusel kohtuda.