2023-08-23 14:48:55

PESUKOJA TÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma väikese pesukoja meeskonnaga liituma PESUKOJA TÖÖTAJAT, kelle põhiülesandeks on tööriiete vastuvõtmine, sorteerimine, pesemine, kuivatamine, triikimine, väikesemahuliste õmblus- ja parandustööde teostamine.
Töid teostatakse kaasaegsete seadmetega, soojas, puhtas ja valgusküllastes tööruumides. Meeskonnas neli töötajat.

Tööaeg esmaspäevast reedeni kahes vahetuses algusega kell 6:30 - 15:00 ja 8:00 - 16:30.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on hoolas, täpne, puhtust armastav ja kohusetundlik.
Tööle kandideerimisel on eeliseks varasem sarnase töö või puhastusteenindaja töökogemus, kuid töökogemuse puudumisel pakume väljaõpet ka kohapeal.

Ettevõte pakub

Pakume tööd armastatuima kaubamärgiga ettevõttes:
- tasuta transporti Tallinnast (kesklinnast ja Lasnamäelt) tööle Jürisse ja tagasi
- tasuta lõunasuppi

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
jm.

Lisainfo

Kandideerida on võimalik ka CV-Keskuse väliselt saates oma CV aadressile kandidaat(ät)kalev.eu, märksõna "Pesukoja töötaja" või helistades numbrile 6877 738 ning leppida kokku aeg kohtumiseks, info personalipartner Taimi Kangurilt.