2023-08-23 14:48:55

Laojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd LAOJUHILE , kelle peamiseks tööülesandeks on laoprotsesside ja -meeskonna efektiivne juhtimine.

Tema tööülesannete hulka kuulub laoprotsesside arendamine; lao varude ja inventeerimise juhtimine; kliendipretensioonide lahendamine; eelarve koostamine ja jälgimine.
Laojuht vastutab töötervishoiu- ja tööohutusnõuete täitmise eest üksuses ja osaleb üksuse personali värbamise protsessis.
Laojuhi vahetuks juhiks on logistikajuht ning tema meeskonda kuuluvad laokoordinaatorid ja laotöötajad.

Tööaeg: E-R 8:00 - 16:30.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on :
- erialane (majandus- või juhtimisalane) haridus
- vähemalt 3-aastane logistikaalane töökogemus
- head teadmised logistika valdkonnast
- meeskonna juhtimise kogemus
- oskus kasutada heal tasemel MS Excel programmi suurte andmemahtude haldamiseks
- IT-teadlikkus valdkonna lahendustest

Vajalik on väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning inglise ja vene keele oskus suhtlemistasemel.
Eeliseks on Scala ja SAP-i kasutamise kogemus ning liikurmasina juhtimiskogemus/tunnistus.

Eneseteostust läbi eesmärgistatud töö tegemise Eesti kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes.

Väljavõte soodustustest, mida Kalev pakub oma töötajatele:
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allhindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega;
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul;
- erinevaid meeskonnavaimu tugevdavaid ühisüritusi;
- ettevõtte spordisaali kasutamist ja tervisespordiürtustel osalemise toetamist jm

Lisainfo

Kandideerida on võimalik ka CV-Keskuse väliselt, saates oma CV aadressile kandidaat (ät) kalev.eu märksõnaga "Laojuht". Küsimuste korral võtta ühendust telefonil 6877738, personalipartner Taimi Kangur.