Haridus-ja kultuuriosakonna juhataja (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
1200 - 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Haridus-ja kultuuriosakonna juhataja ametikoha põhieesmärk on haridus-ja kultuuriosakonna juhtimine ning valla haridusasutuste ja kultuuri korraldamine.
Haridus-ja kultuuriosakonna juhataja peamised ametiülesanded on:
• valla haridusasutuste ja huvitegevuse töö korraldamine;
• valla noortekeskuste ja raamatukogude töö korraldamine;
• valla kultuuri- ja spordisündmuste kalendri koostamine ja uuendamine;
• valla kultuuri- ja spordisündmuste rahastamistaotluste koostamine;
• muuseumide töö korraldamine,
• välissuhete korraldamine ja arendamine,
• valla ürituste korraldamine ning suurürituste koordineerimine;

Ootused kandidaadile

• kõrgharidus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel;
• Eesti Vabariigi põhiseaduse, kodanike põhiõiguste ja -vabaduste ning avaliku halduse organisatsiooni tundmine;
• kohaliku omavalitsuse korraldust ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide ning oma töövaldkonda reguleerivate õigustloovate aktide tundmine ning oskus neid teenistusülesannete täitmisel nõuetekohaselt rakendada;
• teenistusülesannete täitmiseks vajalik arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide, interneti, vajalike andmekogude, registrite ja dokumendihaldussüsteemide kasutamise oskus;

Kasuks tuleb:
• B-kategooria juhilubade olemasolu
• eelnev töökogemus vastavas valdkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• võimalust eneseteostuseks ja põnevat tööd Setomaal
• head töökeskkonda
• sõbralikku, asjatundlikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Avaldus ja CV koos haridust tõendava dokumendiga ning võimaliku tööle asumise ajaga palume saata 17. jaanuariks 2018 e-postiga vald at setomaa.ee või kirjaga Pikk tn 12, Värska alevik, Setomaa vald, Võrumaa.

Lisainfo: vallavanem Raul Kudre, tel 5256 695, e-post raul.kudre at setomaa.ee.