2023-08-23 14:48:55

Plaadikookide valmistaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisest tingitud töödemahu suurenemisega pakume tööd plaadikookide valmistajale, kelle käe all valmivad Eesti Leivatööstuse ülimaitsvad plaadikoogid. Töö toimub ühes vahetuses graafiku alusel (nn pikk - ja lühike nädal), kuid soovi korral on võimalus töötada ka üksnes esmaspäevast reedeni.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat naudib kookide valmistamise, on tööle pühendunud, oskab aega hästi planeerida, on loova suhtumise ning väga hea käega. Kasuks tuleb varasem erialane töökogemus. Väljaõpe kohapeal. Vajalik on kehtiva tervisetõendi olemasolu.

Toetavat ning sõbralikku meeskonda ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Palume CV-le ja kaaskirjale lisada ka oma palgasoovi.

Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kellega soovime vestlusel kohtuda.