2023-08-23 14:48:55

Spordiklubi otsib manageri

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Spordiklubi Trefoil otsib otsib manageri, kes käivitab ja juhib finants-, turundus- ja organisatoorse tegevust. Tööülesanneteks on rahastuse leidmine ja haldamine, võistlustel ja võistlus platsil osalemiste organiseerimine , reklaami ja turunduse organiseerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peab olema:haridus ja oskused manageri tööülesannete Kandidaadil peab olema:
- haridus ja oskused manageri tööülesannete täitmiseks sobival valdkonnas
- kogemusi ja oskusi müügi-, turunduse ja reklaami alal
- väga hea suhtluse- ja läbirääkimise oskus
- väga hea asjaajamise- ja organiseerimise võime
- huvi saavutuse spordi/ akrobaatilise võimlemisi vastu
- väga hea eesti ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
- erinevate võõrkeelte oskus
- töökogemus muu spordi juhtimise valdkonnas
- rahvusvaheline töökogemus

- vöimalust töötada ühes parimaist Eesti akrovõimlemis team'is
- väljakutserohket tööd rahvusvahelises ärikeskkonnas
- vaba tööajagraafikut
- tulemus tasu
- kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo
Võimalus teha manageri tööd ka teise töö kõrvalt, tähtis, et oleks hingega asja juures ja kõik asjad toimiks.