2023-08-23 14:48:55

Laborant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

*Tooraine ja valmistoodangu tundmine, kvaliteedi kontrollimine ja katsete läbiviimine laboris ning vastava dokumentatsiooni täitmine
*Tehnilise dokumentatsiooni tundmine, täitmine ja säilitamine
*Töö labori kontrolli- ja mõõteseadmetega ning nende seadmete kasutamisoskus
*Saabunud keemia vastuvõtt, kontroll ning inventuuridest osavõtt

Ootused kandidaadile

*Kasuks tuleb eelnev töökogemust laboritöös või keemia- või materjalitehnoloogia haridus (võib ka olla omandamisel)
*Vaja on matemaatika oskust ja protsendi arvutamise oskust
*Hea koostöövõime ja pingetaluvus, täpsus, ausus, korrektsus
*Ambitsioonikas ja omab iseseisvat mõtlemis- ja tegutsemisoskust, otsustamisjulgust
*Vene keele või inglise keele oskus suhtlustasandil
*Oskus kasutada tööülesannete täitmiseks vajalikul määral arvutit

Ettevõte pakub

*Väljaõpet koha peal
*Stabiilset ja sõbralikku meeskonda
*Konkurentsivõimelist töötasu ja boonussüsteemi
*Kõiki tööks vajalikke vahendeid
*Järjepidevat erialast koolitust
*Rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemust
*Võimalust töötada õppimise kõrvalt, leiame sobiva graafiku
*Tudengile pakume võimalust kasutada meie laborit oma lõputöö kirjutamisel koostöös meie spetsialistidega

Lisainfo

Töökohale kandideerides on võimalik teha proovitööpäev.
Leping on tähtajatu.
Töökoht Järvamaal, Mäo külas, Sakreti tehase laboris.
Suveperioodil (aprill-september) on töö graafiku alusel päevasel ajal kell 06:00-18:00 (s.h lisapausid ja 30 min lõuna). Graafik on 4 päeva tööl ja 4 vaba. Talveperioodil on tööpäevad esmaspäevast reedeni kellaaegadel 08:00 - 17:00.

Kandideerimiseks palun saatke oma CV e-posti aadressile raamatupidamine(at)sakret.ee märgusõnaga „Laborant“.
Lisainfo raamatupidamine(at)sakret.ee Tel: +372 57862057