2023-08-23 14:48:55

Operatiivvalve brigaadijuht (OVB)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu põhitööks on: Erakorraliste ülevaatuste ja rikketööde likvideerimise tööde teostamise organiseerimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:
* energeetikaalast kesk-eri või kõrgharidust;
* A-pädevust;
* eelnevat erialast töökogemust;
* tehnilist taiplikkust ja tehniliste jooniste lugemise oskust;
* kuluteadlikku ja tõsist suhtumist töösse;
* süsteemsust, täpsust, kohusetundlikkust, koostöövõimet ja iseseisvust;
* eesti keele valdamist nii kõnes kui kirjas;
* võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingelises olukorras;
* head suhtlemisoskust ja organiseerimisvõimet;
* head arvutioskust;
* valmisolekut töötada ka väljaspool tööaega;
* B-kategooria juhiluba.

Meie omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd professionaalses ja edumeelses meeskonnas, häid arenguvõimalusi ja töötulemustest sõltuvat tasupaketti.
Kandideerimiseks saada palun oma CV koos kaaskirjaga hiljemalt 31.12.2017
Täiendavatele küsimustele vastab Põhja piirkonna juhataja Veiko Natus tel: 5111360