2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja-palgaarvestaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Palga-ja personaliarvestus
• Palgaarvestusega seotud maksuarvestus
• TSD täitmine-ja esitamine
• Muu palga-ja personaliarvestusega seonduva aruandluse koostamine ja esitamine
• Maksekorralduste ettevalmistamine ja ülekannete tegemine
• Osalemine auditeerimise protsessis ulatuses, mis seostub igapäevaste tööülesannetega
• Töö toimub Directo programmis

Ootused kandidaadile

• Varasem töökogemus palgaarvestajana suures- või keskmise suurusega ettevõttes
• Palgaarvestusega seotud maksuarvestuse tundmine
• Sind iseloomustab kiirus, täpsus ning kohusetundlikkus
• Directo kogemus tuleb kasuks
• Vene keele oskus tuleb kasuks
• Haridus raamatupidamise valdkonnas

• Töötamist rahvusvahelise taustaga stabiilses, usaldusväärses ja töötajaid väärtustavas ettevõttes. Pakume kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Kui tundsid end pakkumises ära, siis palun kandideeri juuresoleva lingi kaudu ASAP, kuid mitte hiljem kui 14.12.2017
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel