2023-08-23 14:48:55

Juhiabi/ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Alates 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Materjalide tellimine hinnapäringute alusel;
Astera AS üldmeili haldamine;
Astera AS kodulehe haldamine;
Tellimuste/ hinnapäringute sisestamine, klientidega suhtlemine;
Andmetabelite täitmine;
Infohaldus, info kogumine ja jagamine meeskonnaliikmete vahel;
Kauba transpordi korraldamine, sõiduplaani koostamine autojuhile;
Tehnopargi dokumentide korrashoid, vajadusel remondi planeerimine
Kontori korrashoid, vajalike vahendite organiseerimine;
Juhtkonna assisteerimine.

Ootused kandidaadile

Töökogemus assistendi, juhiabi või ostuassistendina.
Kasuks tulevad erialased teadmised metallmaterjalidest ja nende omadustest.
Võõrkeelte valdamine.
Kiire analüüsimisvõime.
Positiivne ja kohusetundlik suhtumine töösse.
MS Exceli kasutamise oskus - andmetöötlus.
Hea organiseerimisvõime.
Hea suhtlemisoskus.
Õppimistahe.

Pakume väljaõpet kohapeal, lisaks enesetäiendamiseks vajalikke koolitusi;
Töötajasõbralikku töökeskkonda kaasaegses 2013. aastal valminud kontoris;
Huvitavat ja arendavat tööd
Sportimisvõimalusi;
Sooja lõunasööki;
Ettevõtte sauna kasutamise võimalus;
Stabiilset tööaega (E-R).