2023-08-23 14:48:55

Juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

SA juht on üksuse strateegiline juht ja maakonna omavalitsuste koostöö esindusisik

SINU ÜLESANDEKS on juhtida sihtasutuse tööd; esindada maakonna omavalitsusüksuste ühishuve maakonnas; hoolitseda maakonna tervikliku ja tasakaalustatud arengu eest; esindada maakonna omavalitsuste ühishuve suhetes Vabariigi Presidendi, Riigikogu, Vabariigi Valitsuse, riigiasutuste, organisatsioonide ja välispartneritega; vastutada maakonna sümboolika kasutamise, teenetemärkide väljaandmise eest; koordineerida sihtasutuse poolt asutatud asutuste ja organisatsioonide ja kohalike omavalitsuste koostööd maakonnas; korraldada ja koordineerida erinevate valdkondade koostööd - maakondlikud koostöökogud/ümarlauad, tunnustusüritused, erinevad konkursid jms; juhtida MTÜ Läänemaa Omavalitsuste Liit tegevusi, hallata maakonna infokanaleid.

Ootused kandidaadile

OOTAME SIND kandideerima, kui Sul on magistrikraad ning vähemalt 3-aastane meeskonnajuhtimise kogemus avalikus sektoris. Omad Euroopa Liidu ja teistest fondidest vahendite taotlemise edukaid kogemusi. Valdad võõrkeeli, oled hea suhtleja ning eestvedaja avalike huvide elluviimisel.

OMALT POOLT PAKUME Sulle võimalust saada osa muudatuste juhtimise protsessist ning põnevat ja vaheldusrikast tööd. Tulemusliku töö eest väärikat tasu.