2023-08-23 14:48:55

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Arendusjuhi tööülesanded on
• maakonna arengu kavandamine ja suunamine (arengustrateegia ja –kavade koostamine koostöös omavalitsuste arendusspetsialistide ja valdkondlike spetsialistidega);
• maakonna arengu seire, vajalike uuringute, analüüside kavandamine ja tellimine;
• maakondlik arendusalane võrgustikutöö;
• sihtasutuse arendusosakonna juhtimine;
• erinevate maakondlike ühisprojektide algatamine ja vajadusel eestvedamine;
• riigi regionaalarengu programmide jt toetusvahendite rakendamises osalemine;
• maakonna turundus;
• välissuhtlus ja –koostöö (koostööorganisatsioonid ja sõpruslepingud, väliskoostööprojektid).

Ootused kandidaadile

OOTAME SIND kandideerima, kui Sul on
* kõrgharidus
* väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
* inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas ametialase sõnavara valdamisega
* ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (tekstitöötluse ja
tabelarvutuse kontoritarkvara, PowerPoint, Delta)
* koostöövalmidus ja väga hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb:
* töökogemus projektide koostamise ja juhtimise osas
* arengukavade koostamise kogemus
* tööülesannete täitmiseks vajalike õigusaktide tundmine

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME Sulle

* huvitavat ja pinget pakkuvat tööd
* tööalaseid täiendkoolitusi
* stabiilset töötasu