2023-08-23 14:48:55

Elektrik/kaabeldaja

CVKeskus.ee klient
Alates 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Töö tegemiseks on erinevad piirkonnad Tallinnas ja Harjumaal: suured kortermajad, bürooruumid, tööstuspinnad, eramajad. Suured objektid nõuavad ühel kohal töötamist mitmeid kuid järjest, kuid on ka väiksemaid töid, mis eeldab ka autojuhilubade olemasolu. Aegajalt pakume ka komandeeringuid üle Eesti, see on hea võimalus rutiinist ja oma mugavustsoonist eemalduda.

Ootused kandidaadile

Elektriku töökogemus tuleb kasuks, kuid eelkõige otsime oma meeskonda hea kaasamõtlemisvõimega ja kiirete töövõtetega inimesi. Inimesi, kes oskavad tööd teha. Ootame töötahet, korrektsust, kohusetundlikkust. Head ideed ja lahendused meeskonnas on oodatud. Eesti keele oskus kõnes ja arusaamises on nõutud, sest töökäsud, mis on eesti keeles, eeldavad neist arusaamist.

Pakume tunnipalka heale töötegijale tunnis alates 7 eurot bruto. Oskustöölisele ja meeskonna mentorile juba tema kvalifikatsioonile ja jõudlusele vastavalt. Kõiki tasustame lisatasudega korrektse töö ja normtöötundide täitumisel. Samas võimaldame tööaega vastavalt vajadusele planeerida. Katseaja läbinutele korrektsed tööriided ja jalanõud. Ja lõpuks, mis on "siililegi selge" töövahendid ja materjalid ettevõtte poolt.