2023-08-23 14:48:55

Vihula Mõisa vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda vastuvõtuadministraatorit kes:
-on orienteeritud heale klienditeenindusele
-teostab külaliste hotelli sisse- ja väljaregistreerimist
-vastab e-mailidele ja telefonikõnedele
-müüb hotelliteenuseid ja –tooteid
-oskab reageerida kiiresti ja lahendab olukordi

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui omad valmisolekut töötada nädalavahetustel ja riiklikel pühadel. Suhtled eesti ja inglise keeles. Oled rõõmsameelne ja hea suhtlemisoskusega. Oled täpne, aus ja kohusetundlik.

Omalt poolt pakume tööd toetavas ja sõbralikus meeskonnas. Põhipalgale lisaks tulemuspalka.Ööbimisvõimalust ja soodsat toitlustust. Ettevõttesiseseid soodustusi.
Lisainfo: Täname kõiki, kes meie tööpakkumise vastu huvi on tundnud - konkursi esimeses voorus me äraütlevaid vastuseid ei saada. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõppkuupäevaks.

Lisainfo

Vihula Mõis otsib oma meeskonda rõõmsameelset ja särasilmset vastuvõtu administraatorit. Kui tunned, et just sina võiksid kuuluda Vihula Mõisa professionaalsesse ja töökasse meeskonda, siis kandideeri.
Vihula Mõis pakub kaunilt renoveeritud ajaloolistes ehitistes kaasaegseid puhke- ja meelelahutusvõimalusi.
Sobivalt kandidaadilt ootame ennekõike sõbralikust ja teenindusvalmidust, mis tagaks klientide rahulolu ja Vihula mõisa hea maine.