2023-08-23 14:48:55

Kasvatuspedagoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kasvatuspedagoog loob õpilastele sobiva arengukeskkonna, kasutades pedagoogilisi ja teraapilisi meetodeid. Viib läbi laste vajadustest tulenevaid rühmategevusi ning annab tagasisidet lapse arengust sisevõrgustikule. Kasvatuspedagoog on rühmapõhise meeskonna liige.
Töö tegemise kohaks on Kaagvere, Mäksa vald, Tartumaa.
Töötamine graafiku alusel, vahetused tööpäevadel õhtusel ajal ja koolivaheajal, nädalavahetustel ning riiklikel pühadel 12- tunnised vahetused.

Ootused kandidaadile

Ootame oma kollektiivi loovat ja meeskonnatööle ning lastele pühendunud inimest, kes motiveerib ja arendab erivajadustega õpilasi nende vajadusi arvestades.
Kasuks tuleb:
(Sotsiaal)pedagoogilne, sotsiaaltööalane, psühholoogia alane või tervishoiualane kõrgharidus;
* Keeleoskus: eesti keel ja soovituslik vene keel

Pakume tööd meeldivas ja toetavas kollektiivis, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalusi ning tööle vastavat väärilist tasu.
Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie motiveeritud meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri.