2023-08-23 14:48:55

Järelevalve spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Järelevalve spetsialist tagab hariduslike erivajadustega õpilaste ning kooli töötajate füüsilise ja vaimse turvalisuse. Korraldab kooli sisevalve, juhib kriisiolukordade lahendamist, sekkub vahetult korrarikkumiste ning kriisiolukordade lahendamiseks ja tagab operatiivabi. Teostab õpilastega seotud järelevalve toiminguid ja õpilaste transporti. Koostöös teiste valdkondade spetsialistidega tagab koolis kehtestatud sisekordade täitmist ja distsipliini. Töötamine graafiku alusel (öised ja päevased vahetused).
Otsitakse töötajaid kahele ametikohale (1,0 asenduskoht ja 1,0 ametikoht tähtajatu lepingu alusel) asukohaga Kaagvere küla, Mäksa vald.

Ootused kandidaadile

Kesk-eriharidus ja soovitavalt vägivalla ohjamise treeningud.
Kasuks tuleb kõrgharidus sotsiaaltöö, korrektsiooni või sisekaitse alal.
Omab arvuti ja erinevate valvesüsteemide alast kompetentsi.
On heas üldfüüsilises vormis.
Oskab teha meeskonnatööd.
Hea huumorimeel ja pingetaluvus.
Omab B kategooria juhtimisõigust.
Eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Pakume tööd meeldivas ja toetavas kollektiivis, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalusi ning tööle vastavat väärilist tasu.
Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie motiveeritud meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri.