2023-08-23 14:48:55

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:
1) viia läbi õppetunde väikelassis või ühele õpilasele keskendunud õppes olevatele õpilastele 1.-4. klassini;
2) teha koostööd teiste õpetajate ja lastevanematega ning kooli tugispetsialistide meeskonnaga (logopeed, eripedagoog, psühholoog ja sotsiaalpedagoog).

Ootused kandidaadile

Ideaalne kandidaat on klassiõpetaja, eripedagoogiliste teadmiste või kogemustega, omab väikelassis või ühele õpilasele keskendunud õppes õpetamise kogemust.

Kui Sa ei vasta mõnes aspektis ideaalse kandidaadi kirjeldusele, julgustame Sind ikkagi kandideerima.

Eeldame kehtestatud kvalifikatsiooni-nõuete täitmist, eesti keele oskust tasemel C1 ning teadmisi ja valmisolekut rakendada kaasava hariduse kontseptsiooni.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada eriliste lastega.
Kuna töö keerukas ja intensiivne, leiame võimalused, et saaksid supervisiooni, osaleda arendavatel täiendkoolitustel ja puhata 56 kalendripäeva.
Brutopalk aastas vähemalt 13 800 eurot.

Lisaks elulookirjeldusele ootame ka kaaskirja, kus avad oma töökogemused ja motivatsiooni töötada Saue Gümnaasiumis.