2023-08-23 14:48:55

Vahetusevanem (Jüri)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Vahetuse tootmisressurside (tööjõud, tootmisseadmed) efektiivse kasutuse ja tõrgeteta toimimse tagamine
- Tootmisplaani täpne ja korrektne täitmine lähtudes kvaliteedi nõuetest ja standartitest
- Tootmistöötaja tööaja ning tööde järjekorra planeerminine, sh tööajagraafikute koostamine

- Эффективное использование производственных ресурсов (рабочая сила, производственное оборудование)
- Обеспечение бесперебойной работы согласно производственному плану
- Планирование рабочего времени и составление графиков для работников

Ootused kandidaadile

- Head suhtlemis- ja jooksvate probleemide lahendamise oskust
- Planeerimis- ja organiseerimisoskus
- Pingetaluvus
- Hea vene keele oskus meeskonna suhtlemiseks

- Навыки общения
- Умение быстро решать текущие проблемы
- Умение планировать и организовывать работу
- Стрессоустойчивость

Sind ootavad abivalmid kolleegid, kellega on meeldiv koos töötada. Töö on vahetustega, mis jätab sulle võimaluse tegeleda oma hobide ja perega. Pakume sportimissoodustust, palgakokkulepetest kinnipidamist, tasuta vormiriietust sh jalanõud, stabiilset töökohta - meie tooted tagavad pikaajalised kliendisuhted, mis tagavad meie töötajatele pikaajalise ja kindla sissetuleku, bussitransporti Tallinn - Jüri - Tallinn.

Тебя ждут внимательные и отзывчивые коллеги, с которыми приятно работать. Работа в 2 смены, что позволит заниматься любимым делом и уделять время семье. Cоблюдаем договоренности об оплате.
Предлагаем бесплатную рабочую форму и обувь, льготу на спорт, стабильное место работы - наши изделия обеспечивают долгосрочные отношения с клиентами, которые обеспечивают долгосрочный и стабильный доход для наших сотрудников, транспорт Tallinn - Jüri - Tallinn.