2023-08-23 14:48:55

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Hooldustehnik on inimene, kes viibib valdavalt meie klientide juures, nõustab ja aitab neid. Ta on meie visiitkaart.
Hooldustehnik tunneb meie poolt pakutavaid seadmeid ja oskab nendega korrektselt ümber käia - tema ülesandeks on neid paigaldada, remontida ja hooldada vastavalt nõudmistele ja graafikutele.
Samas tegeleb hooldustehnik ka müügitööga pakkudes klientidele neile vajalikke tarvikuid, hooldusvahendeid ja seadmeid.
Ettevõtte kontor asub Imaveres, objektid üle Eesti.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:
1. valdab inglise keelt väga heal tasemel
2. oskab kasutada arvutit väga heal tasemel
3. on korrektne ja kohusetundlik
4. omab väga head tehnilist taipu
5. kasuks tulevad teadmised elektrist ja automaatikast
6. omab B-kategooria juhiluba
7. on koostöövalmis, hea suhtleja, valmis õppima ja alati oskusi täiendama.
8. on heas füüsilises vormis.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
1. tööd sõbralikus ja toetavas kollektiivis
2. paindlikku tööaega
3. motiveerivat põhipalka ja lisateenimise võimalust
4. mitmekesist tööd
5. tööalaseid koolitusi nii Eestis, kui välismaal
6. kaasaegseid töövahendeid.