2023-08-23 14:48:55

Müügijuht / projektijuht / müügimees

CVKeskus.ee klient
1100 - 1800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Meie soovime, et sa:
1. Põled Soovid suhelda ja leida uusi kliente;
2. Pead meeleldi müügiläbirääkimisi ja viid alati tehingud edukalt lõpuni;
3. Külastaksid regulaarselt olemasolevaid kliente;
4. Jälgiksid oma klientide arvete laekumist;
5. Müügiplaanide koostamine ja tegevusnäitajate jälgimine;
6. Oskad iseseisvalt planeerida oma aega, tegevusi ja jõuda tulemusteni;

Ootused kandidaadile

Meie ootame, et Sinul oleks:
1. Varasem iseseisev müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat;
2. Leida lihtsalt ühine keel iga kliendiga;
3. Positiivsus;
4. Rõõmsameelsus;
5. Hea suhtlusoskus;
6. Head eesti ja vene keele oskust kõnes;
7. Meeskonna töö kogemus;

Ettevõte pakub

Meie pakume Sinule:
1. Võimalus olla ettevõtte kasvustrateegia elluviija ;
2. Mitmekesist ja huvitavat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
3. Pidevat isikliku arengu võimalust;
4. Stabiilsust;
5. Sõbralikku kollektiivi
6. Korralik palk, mis koosneb põhipalgast ja boonusest
7. Autokompensatsioon... isikliku sõiduauto kasutamise eest.

(töökoht asub Sauel, Püha külas)