2023-08-23 14:48:55

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
900 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

- Уметь составлять сметы общестроительных объектов: фасадные работы, кровельные работы, электро-работы, вентиляционные работы, внутренняя отделка(малярные) и тд.
- Хорошо ориентироваться в ценах за работу и материалы
- Поиск субподрядных организаций
- Составлять документацию и сдавать её заказчикам (русский и эстонский языки)

- Vaja koostada ehituse objektide hinnapakkumisi: Fassaaditööd, Katusetööd, Elektritööd, Ventilatsioonitööd, Viimistlustööd.
- Hästi orienteeruda hinnades tööde eest ja materjalide eest
- Alltöövõtja otsing
- Koostada dokumentatsiooni ja anda üle tellijatele (vene ja eesti keeles)

Ootused kandidaadile

- Лицензия ehitusinsener, tase 6 или 7
- Ответственность
- Знание эстонского и русского языков на разговорном уровне (устный, письменный)
- Опыт работы от 2 лет
- Владение компьютером (e-mail, Word, Excel)
- Иметь права категории Б и личный автомобиль (желательно)
- Быть готовым к коротким командировкам по Эстонии (по договоренности)

- Majandustegevusteade ehitusinsener, tase 6 või 7
- Kohusetundlik
- Eesti ja vene keele teadmine suhtlustasandil (kirjas ja kõnes)
- Töökogemus alates 2a
- Arvutikasutamise oskus (Excel, word, e-mail)
- B-kategooria juhtimisõigused (isikliku auto kasutamise võimalus)
- Olla valmis lühikestele komandeeringutele Eestis (kokkuleppel)

Ettevõte pakub

- Место в офисе в новом здании
- Хорошую заработную плату + премии
- Карьерный рост
- Дружный коллектив

- Töökoht kontoris uues hoones
- Hea põhipalk + preemia
- Arenguvõimalust
- Sõbralik kollektiiv