HOOLDAJA lastele ja noortele Inglismaale. (1-3 nädala tagant kodus käimise võimalus)

CVKeskus.ee klient
1745 - 2204 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

UUS! Pakume tööd Live-IN hooldajale kelle tööülesanneteks on vastavalt kliendi vajadustele pakkuda koduhooldusteenust Suurbritannias 1-3 nädalat korraga.

Klientideks on seljaaju probleemidega lapsed ja noorukid!!!

Eelnev töökogemus on eeliseks, kuid ei ole nõutav.

Otsime hooldajaid Inglismaale, kes on valmis abistama noori ja lapsi nende enda kodus. Töö eesmärk on pakkuda inimestele kõiki põhivajadusi nende enda kodus. Tööülesanneteks on inimeste kodus, koristamine, kauplustes ostlemine, toidu valmistamine, inimeste hügieeni tagamine, vajadusel inimeste tõstmine erivahenditegha. Kõikide tööülesannete dokumenteerimine inglise keeles.

TÖÖÜLESANDED

Pakkuda kvaliteetset koduhooldusteenust.
Rangelt järgida ettevõte tööeeskirju ja käitlemistoiminguid.
Järgida hooldusplaani ja planeeritud päevakava.
Igapäevaselt suhelda meeskonna, peakontori ja hoolealustega.
Abistada hoolealuseid igapäevastes tegevustes.
Julgustada ja motiveerida hoolealuseid.
Jälgida muutuseid hoolealuste seisundis.
Dokumenteerida tegevused ja vastavalt päevaplaanile.
Valmistada ja serveerida toitu hoolealusele.
Hoolitseda hoolealuse personaalse hügieeni eest pestes/vannitades vastavalt päevaplaanile.
Hoolitseda ja ennetada võimalike hoolealuse traumasid.
Manustada hoolealusele ravimeid peale vastava koolituse läbimist.
Pakkuda koduhooldusteenust arvestades hoolealuse kultuurilisi ja religioosseid tõekspidamisi.
Austada hoolealuse vajadusi ja soove.
Abistada hoolealust põhitegevustes väljaspool kodu. Ostlemine, arvete tasumine, ravimite ostmine apteegist.
Eriolukordades adekvaatse abi osutamine vastavalt etteantud protseduuridele.

Ootused kandidaadile

NÕUDMISED KANDIDAADILE

Inglise keele oskust vähemalt B2 (suhtluskeele) tasemel.
Valmisolekut töötama hooldajana ja tahet pakkuda kvaliteetset hooldusteenust ka hoolitsema inimese hügieeni eest.
Tahet töötada meeskonnas ja iseseisvalt.
Hea suhtlemisoskus.
Eesti Vabariigi kodakondsus.
Vanust alates 18.a.
Autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu ja tahet juhtida autot Inglismaal.

Ettevõte pakub

ETTEVÕTE PAKUB

Tähtajatut töölepingut.
Tasuta koolitusi. Alguses töötatakse koos mentoriga ja omandatakse teooriat klassiruumis Inglismaal.
28 päeva tasustatud puhkust aastas.
Suurbritannia pensionit.
Tasuta majutust Suurbritannias.
Tasuta toitlustust Suurbritannias.
Tasuta transfeeri Suurbritannia lennujaamast majutuseni.
Dokumentide vormistamise Eestis ja Suurbritannias (NIN, pangakonto avamine, perearsti juures registreerimist jne.)

NB! Toitlustus ja majutus on tasuta. Kulud (v.a transport) puuduvad.

Lisainfo

LISAINFO Eelnev töökogemus hooldajana pole vajalik, sest kandidaadid läbivad enne tööleasumist ja töötamise ajal koolituse Suurbritannias, mille käigus omandatakse kõik vajalikud oskused hooldaja tööks. Kokku võiks iga tööleasuja tööleasumiseks igapäevaste kulutuste tarvis Suurbritanniasse kaasa võtta ca 300 €. Suurbritannias elatakse koos kliendiga samas majas. Tööpäevad on ca. 10 tundi pikad. UUS!!! Töötatakse korraga 1-3 nädalat (1 sessioon). Peale iga sessiooni on võimalik tulla koju Eestisse 1-2 nädalaks puhkusele. PALGAINFO Katseaeg: 3 kuud Palka makstakse 1x kuus Suurbritannia pangaarvele. *Brutokuupalk alates: 1 745 € *Netokuupalk alates: ca. 1 590 € *Brutokuupalk kuni: 2 204 € *Netokuupalk kuni: ca. 1 783 € * palk on arvestatud ühes kuus töötatud 21 tööpäeva alusel. Rohkem infot Fresh Job kodulehel siin.