2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
500 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sa oled meie ettevõttes võtmetähtsusega, kuna just Sinu suurepärase müügitöö tulemusena saavad inimesed siseruumidesse puhatama õhu.

Milline saab olema Sinu tulevane töö?

Sinu tulevane töö on väga liikuv – Sa hakkad üle Eesti kohtuma potentsiaalsete koostööpartnerite ja olemasolevate klientidega. Umbes pool Sinu tööajast möödub telefoni ja kirja teel suhtlemisele, ülejäänud kliendikülastustele. Tööle asudes toetame Sind põhjaliku sisseelamis- ja koolitusprogrammiga. Tööaja planeerimisel saad Sa ise kaasa rääkida – me ei eelda üheksast viieni kontoris istumist, vaid hindame saavutatud tulemusi.

Ootused kandidaadile

Töö edukaks tegemiseks soovime, et Sa valdaksid head eesti keelt, vene keele oskus on suureks eeliseks.
Loomulikult on oluline, et Sul oleksid olemas ka autojuhiload!
Varasemast töökogemusest enam hindame me ambitsioonikust ja tahet end müügivaldkonnas tõestada.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust:
panustada kiirelt areneva ettevõtte arengusse,
kuuluda väiksesse, ent äärmiselt motiveeritud meeskonda (hetkel on meid 6, koos Sinuga juba 7!),
rääkida kaasa oma tööaja planeerimises,
teenida tulemustasule lisaks veel boonust (keskmiselt umbes kaks Eesti keskmist palka kuus),
võtta osa meeskonna lõbusatest ühisüritustest.