2023-08-23 14:48:55

CE- kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd CE-kat autojuhtidele:

Seoses töömahu ja masinapargi suurenemisega vajame tööle kiiresti CE- kategooria autojuhte, kallurpoolhaagistele (Scania R 6x2) ja tenditöödele.

Tenditööd valdavalt Eesti- Soome- Eesti suunal, nädalavahetused vabad.

Ootused kandidaadile

Süsteemsus, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus.

Sobiv kandidaat peab omama CE- kategooria juhiluba, soovituslikult varasem töökogemus, kohusetundlikkus, tahe tööd teha.

CE kategooria olemasolu ja kutsetunnistus!
Kasuks tuleb ADR tunnistus.

Ettevõte pakub

Kiireid reise, oma logistikut.
Korralikku tehnikat (omame lisaks ka remonditöökoda, tehnika on alati hooldatud).
Toetavat ja sõbralikku meeskonda.
Konkurentsivõimelist palka.

Töö pole kontimurdev!

Lisainfo

Kallurtööd Tallinna ja Harjumaa piires, tööajad argipäeviti ca 08-17:00, nädalavahetused vabad.

Meili teel suheldes palun saatke kindlasti ka enda kontaktnumber. Lisainfot palun küsige numbrilt +372 5651440, asraautod(at)asraautod.ee.