2023-08-23 14:48:55

Traktorist -töötaja T-kategooria juhilubadega

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

100% Mäetaguse vallale kuuluv osaühing Mäetaguse Kommunaal pakub kaugkütte, vee- kanalisatsiooni, haljasalade ja teede korrashoiu teenuseid. Meie meeskonda kuuluvad 15 töötajat, kes tahavad kõik olla headeks partneriteks parimas töökeskkonnas.
Sinu tööülesanneteks on: tööd ratastraktoriga koos lisaseadmetega (niiduk, järelkäru, laadur, sahk, kahveltõstuk, frees) haljasaladel, hakkekatlamajas, teedel, platsidel, objektidel ja ne. Hooajaliselt abistavad tööd murutraktoriga, trimmeriga ja ne.

Ootused kandidaadile

Kui sa tunned huvi tehnika vastu
Omad T-kategooria juhilube
Oled paindlik tööaegade ja tööpäeva pikkuste suhtes
Suudad jälgida hügieenistandardeid nii töökohal kui tehnika poole peal
Oled motiveeritud, positiivne ning oskad töötada meeskonnas
Oled usaldusväärne, rahumeelne ja kannatlik
Oled heas füüsilises vormis, aktiivne ja liikuv
Oled tähelepanelik ja täpne ka suure koormuse korral
Sul on hea suhtlemisoskus klientidega

Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt töökogemusele, võimekusele ja tulemustele
Töötasu kokkulepitud ajal ja suuruses pangakontole
Toetavat meeskonda
Tööks vajalikud vahendid
Tööriideid