2023-08-23 14:48:55

Õde/abiõde sisehaiguste kliinikusse

CVKeskus.ee klient
6.25 - 7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Ootame tööle õdesid/abiõdesid sisehaiguste kliiniku erinevatesse keskustesse:
  • kardioloogiakeskusesse
  • invasiivkardioloogia osakonda
  • neuroloogiakeskusesse
  • pulmonoloogiakeskusesse
  • nefroloogiakeskusesse Pakume tööd nii statsionaaris kui polikliinikus.
  • Ootused kandidaadile

  • Heal kandidaadil on õendusalane haridus, hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning tööks vajalik arvutioskus.
  • Abiõena võib töötada õe juhendamisel üliõpilane, kes on läbinud II kursuse õppekavas olevad kohustuslikud ained.
  • Eeldame valmisolekut vahetustega tööks graafiku alusel.
  • Ettevõte pakub

  • väga häid ja tänapäevaseid töötingimusi
  • tööaega sõltuvalt osakonnast graafiku alusel (sh öötöö) või päevast tööaega E-R kl 8-16
  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi kaasaegses koolituskeskuses
  • 5 päeva lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • Lisainfo

    Nadežda Doronina, kliiniku õendusjuht
    Tel 617 2212

    Võtame ühendust vaid nõuetele vastavate ja sobivate kandidaatidega.