2023-08-23 14:48:55

Remondilukksepp / automaatkäigukasti hooldustehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on käigukastide maha- ja peale monteerimine, lihtsamate remonttööde läbiviimine ning samuti automaatkäigukasti hoolduse teostamine. Lisaks hakkad igapäevaselt kasutama diagnostikaseadmeid ning koostad tehtud töödele hinnapakkumised meie laoprogrammis. Automaatkäigukastide erialane väljaõpe toimub kohapeal ja varasemaid eelteadmisi me sellel alal ei eelda.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on erialane haridus või töökogemus sarnases vallas, omad teadmisi sõidukite remondist. Oluline on, et sooviksid töötada sõidukitega ning oled valmis pidevalt uusi teadmisi omandama. Arvuti kasutamise oskus peab olema vähemalt tavakasutaja tasemel, kuid tehniline taip väga hea. Töö eeldab B kategooria juhtimisõigust ning head eesti keele oskust. Inglise või vene keele valdamine tuleb kasuks.

Meie juures töötades saad automaatkäigukastide valdkonnas tugevaks spetsialistiks Eestis. Tulevikus on Sul võimalus spetsialiseeruda kas automaatkäigukasti- või mehhatroonika plokkide tehnikuks, või mõnele muule ametikohale meie ettevõttes.
Saad osa ühistest meeskonna väljasõitudest ja üritustest.

Pakume autoteeninduste keskmisest kõrgemat tulemuspalka.